Het was vandaag een rommelige dag. Niks bijzonders gebeurd of zo, alleen was het een echte maandag. Ik kan niet eens de vinger op de juiste plek leggen waar het aan lag, maar goed. We hebben het allemaal weer gehad.
Vanmorgen was ik meteen aan het werk. Eerst de vuilcontainer op pad gezet. De container was maar voor driekwart gevuld, maar omdat ik de container niet in de laatste week van december aan de straat wil hebben, koos ik ervoor om het vandaag maar te plaatsen.
Daarna ontbeten en rond 11u40 was onze huishoudelijke hulp er al. Ik was wel aan het werk voor onder andere de Oogvereniging, maar daar was ik eigenlijk wel snel mee klaar.
Daarna las ik heel veel over de nieuwe mogelijke maatregelen bij de strenge lockdown. Eindelijk. Dan wordt er eindelijk eens gewerkt aan het terugdringen van dat virus. Veel te laat naar mijn mening, maar goed, wij krijgen een rustige tijd en dat is best wel lekker. Wel jammer dat we niet echt weg kunnen, althans ga ik ervan uit dat er ook in het vervoer wat staat te gebeuren. Het OV is in ieder geval voor ons al 10 maanden geen optie meer, dus dat dit voor alleen noodzakelijke doeleinden gebruikt mag worden, vinden wij niet boeiend. Hoe het met de WMO Taxi gaat, daar heb ik nog niks over gelezen. Ik zeg maar, niks gelezen, niks aan de hand.
Wat voor mij een dilemma wordt, of ik wel naar een Corona-proof afscheidsreceptie kan gaan. Dit is al heel goed in bezoekvakken verdeeld. Per uur kunnen er maar 5 mensen terecht, ik ben tussen 15u00 en 16u00 welkom, maar ik twijfel of ik überhaupt wel moet gaan. Ik ken diegene die met pensioen gaat al heel lang, maar dan nog vind ik het lastig. Ach, misschien wordt het ook wel verplaatst na 19 januari. Ik zal het wel merken de komende dagen.
In ieder geval vermaken we ons prima. De wereld staat in brand, maar wij zitten veilig in huis. Ik las al dat er kilometerslange wachtrijen bij de kappers stonden, dat mensen nog snel naar de bouwmarkten gaan en dergelijke. Fijn, dan kan het virus nog net even haar best doen om zich te verspreiden, maar niet bij ons, want we zijn vandaag de deur niet uit geweest.
Wij gaan gewoon door met ons leven zoals we al sinds 10 maart doen. Alleen naar buiten als het moet en voor de rest blijven we keurig en vertrouwd op ons plekje in Tolbert.
Goedenacht en morgen staan we op in een vredelievende wereld!
Dagafsluiting: André van Duin - Doorgaan.
Laatst vernieuwd: 14 Dec 2020 om 23:06
Ik heb inmiddels al honderden blogs geschreven en (bijna) dagelijks komt er weer een nieuwe bij.
Daarom heb ik een handig mini-menu laten maken zodat jullie eenvoudig per categorie mijn blogs kunnen lezen.
Veel plezier!