Sinds 1 april heb ik mijn Rode Caster Pro in mijn studio staan. Daarvoor was het een logeerkamer. Dat is het nog wel natuurlijk, maar nu heb ik een heel mooi hoekje in die kamer waar ik lekker met de muziek kan spelen.
In april heb ik 5 proefuitzendingen gemaakt. De eerste duurde maar een kwartiertje en de vijfde duurde al bijna een uur. Die proefuitzendingen waren leuk om te maken, alleen krijg ik nu zelf kromme tenen als ik me zelf terug hoor als ik in die proefuitzendingen de platen aan elkaar praat.
Op 9 mei, dat was op Moederdag, werd mijn allereerste radioprogramma uitgezonden bij Radio Duivenstraat. Dat klonk al een stuk beter dan die 5 proefuitzendingen bij elkaar. Ik heb sinds 9 mei tot en met de laatste uitzending van afgelopen zondag, er heel veel bij geleerd. Het blijft echter nog steeds spelen met muziek. Hartstikke leuk en mooi dat ik jullie elke week weer een verrassende muzieklijst kan laten horen.
De eerste uitzending op 9 mei was ik nogal nerveus. De eerste keer on-air. Ja. Spannend, omdat ik benieuwd was of alles wel goed ging, dat mijn programma niet te kort of te lang zou duren en dergelijke.
Nu is het zondag Vaderdag. Mijn zevende uitzending. Die ligt al klaar bij Radio Duivenstraat sinds gisteren. Deze opname is weer een beetje anders in elkaar gezet als dat ik voorheen heb gedaan. De muziek klinkt een stuk helderder en ik ben ook wat beter te horen. Sommige nummers waren wat overstemd. Deze tip kreeg ik vorige week binnen en daar heb ik nu ook aan gewerkt. Het is in ieder geval een opname geworden van 1 uur en 17 seconden. ;)
Vorige week kwam de EP ‘Simon’ uit van Spinvis. Daarop staat zijn single ‘Tingeltangel Hersenpan, maar er staan ook nog 3 andere leuke tracks op. Track 2 is wel een beetje toepasselijk in dit verhaal. Speel dat ik leef. Het is gewoon allemaal een leuk speeltje wat ik sinds 1 april in mijn kleine studio heb staan.
Bonne nuit!
Dagafsluiting: Spinvis - Speel dat ik leef.
Laatst vernieuwd: 17 Jun 2021 om 23:20
Ik heb inmiddels al honderden blogs geschreven en (bijna) dagelijks komt er weer een nieuwe bij.
Daarom heb ik een handig mini-menu laten maken zodat jullie eenvoudig per categorie mijn blogs kunnen lezen.
Veel plezier!