Oog voor Omgeving

Ons tuintje

De maquette van onze toekomstige voortuin.Na 20 jaar krijgen we eindelijk een hele mooie voortuin. Het thema wordt de zee. Anne en ik gaan regelmatig naar Egmond aan Zee en Una had daarom dit thema bedacht en dat vonden we meteen een perfect idee.

 

Una heeft een hele mooie maquette gemaakt hoe het er uit komt te zien. Het is de vorm van de binnenkant van een schelp. Er komen ook schelpen in de tuin te liggen en er komt ook een hard houten vlonder in waar we heerlijk op kunnen zitten met mooi weer. Liefdesgras staat al in de tuin, maar er komen nog meer mooie planten in te staan.

 

Vanavond hadden we een videomeeting via WhatsApp met Una, Ebel, IJmtje, Anne en ik. Una had van de week al een goede overzichtelijke begroting gemaakt, waar al het materiaal in vernoemd staat en daarnaast met de planning hoeveel tijd het in beslag neemt. Het ziet er allemaal erg goed uit. Una heeft dit perfect uitgezocht en uitgedacht.

 

Vanavond hadden we dus het overleg wanneer en hoe we gaan beginnen. Het komt er op neer dat we eind november alles klaar hebben. Dan is onze voortuin helemaal af. Met vlonder, met mooie schelpjes, met prachtige planten, palen aan de randen van de tuin en zo zitten we vanaf eind november heerlijk aan zee. ;)

 

Het was ook super gezellig tijdens deze videoconferentie. Het leek er op of we bij elkaar op visite waren. Ok. We wonen allemaal in een andere provincie, maar gezellig was het absoluut.

 

Op 7 november wordt de tuin geëgaliseerd. Op 21 november wordt de vlonder geplaatst en daarna de plantjes gepoot. Het wordt een prachtige voortuin. Dat mag ook wel eens na 20 jaar.

 

We hebben er allemaal zin in om er mee bezig te gaan. Het voelt goed en wat is het nu mooier om van het voorjaar van dit alles te gaan genieten. Dat allemaal dankzij onze lieve en stoere vrienden die ons gaan helpen. Zonder hun hulp gaat ons dit absoluut niet lukken.

 

Daarom heb ik nu een muzikale dagafsluiting in het Groningse dialect. Eens wat anders.

 

Bonne nuit!

 

Dagafsluiting: Ede Staal - Mien Toentje.

Laatst vernieuwd: 24 Oct 2020 om 22:28

Ik heb inmiddels al honderden blogs geschreven en (bijna) dagelijks komt er weer een nieuwe bij.

Daarom heb ik een handig mini-menu laten maken zodat jullie eenvoudig per categorie mijn blogs kunnen lezen.

Veel plezier!