Anderhalf maand geleden bestelde ik het album Noise in the City van The Art of Noise. Zowel de CD als de LP heb ik besteld. Het mooie is ook nog, dat het lekker uniek is, want er zijn wereldwijd er maar 1500 exemplaren van verkrijgbaar.
Op het album staat het volledige concert wat The Art of Noise in Tokyo heeft gegeven in 1986. Het gekke is eigenlijk, dat ik erg weinig live-materiaal van de band heb liggen. In die tijd dat ze zo aan de weg timmerde, en ik er aardig al fan van begon te worden, wist ik niet eens dat ze wel eens concerten gaven.
Ik heb nu aardig wat materiaal van de band in mijn verzameling liggen. De laatste jaren was het bij mij wat rustig omtrent The Art of Noise, maar doordat de band een tijdje terug Noise in the City aankondigde, werd ik weer wakker en bestelde ik meteen dit unieke album.
Morgen mag ik het gaan ophalen bij Plato Groningen aan de Oude Ebbingestraat. Ik ga er met de taxi naar toe. Om 10u00 spring ik in de taxi en hoop dan in een uurtje of zo weer terug te zijn, zodat ik het meteen kan draaien.
De dagafsluiting is ook van The Art of Noise. Dragnet genaamd. Dit is de titeltrack van de gelijknamige film, waar rechercheur Friday de wereld probeert te redden. ;)
Maar in de single wordt keihard geroepen, ‘Thank God, it’s Friday’. Nog een leuk feitje. Ik zou als eerste planning op de vrijdag mijn radioprogramma gaan presenteren, dus dat stukje van Thank God, it’s Friday, wou ik als jingle gebruiken, maar gelukkig ben ik op de zondagmiddag terecht gekomen en heb ik die jingle niet meer nodig.
Maar goed. Morgen roep ik ook keihard: Gelukkig, het is vrijdag.
Bonne nuit!
Dagafsluiting: The Art of Noise - Dragnet.
Laatst vernieuwd: 05 Aug 2021 om 22:22
Ik heb inmiddels al honderden blogs geschreven en (bijna) dagelijks komt er weer een nieuwe bij.
Daarom heb ik een handig mini-menu laten maken zodat jullie eenvoudig per categorie mijn blogs kunnen lezen.
Veel plezier!