Avond. Het lijflied van Anne en mij. Dit nummer heb ik 2 jaar geleden gezongen voor mijn lief tijdens onze huwelijksvoltrekking. Ik weet het nog als de dag van gisteren. Ik was niet gespannen, want ik kende de tekst helemaal uit mijn hoofd, maar tijdens het zingen ging het af en toe toch wat stroefjes, maar het ging verder wel perfect. De zaal was onder de indruk en mijn Anne was helemaal ontroerd.
Ja. Alweer 2 jaar getrouwd. Dit waren 2 fantastische jaren en gelukkig gaan we gewoon op dezelfde manier door. Dus we blijven van elkaar houden. Zijn we nog steeds knetterverliefd op elkaar en gaan we van elke dag een mooie dag samen beleven. We kunnen beslist niet meer zonder elkaar.
Vandaag hebben we dit heugelijke feit met ons tweetjes gevierd. Ik was rond 10u30 beneden. Koffie klaargemaakt voor mijn lief en om 11u12 kwam ze naar beneden. De tijd dat we 2 jaar geleden echt getrouwd waren. Toen sloeg Ria met de hamer op de tafel om ons Ja-woord te verzegelen voor eeuwig.
Vanmiddag rond 14u00 waren we bij Vandaag. Daar hebben we heerlijk geluncht. Met een heerlijke cappuccino voor mij en mijn lief nam een espresso. We deelden samen 1 flatbread, vanwege we vanavond nog een heel diner naar binnen moesten werken. Het was super gezellig en rond een uurtje of kwart voor vier vanmiddag gingen we weer naar ons huis.
Vanavond rond half 7 werden we opgehaald door de taxi en gingen naar Norgerhout in Norg om heerlijk te dineren. Het was super gezellig, knus, romantisch en het eten was werkelijk om te smullen. Goeie en vriendelijke bediening en we voelden ons echt thuis bij Norgerhout. Het was wel druk, maar eigenlijk zaten Anne en ik in een soort cocon, want we waren lekker intiem aan ons tafeltje.
Rond half 10 werden we door de taxi opgehaald. Aldo was onze chauffeur en dat maakte de super geslaagde avond helemaal compleet.
Anne en ik hebben een topdag gehad. Echt weer super verliefd op pad geweest. Dat doen we elke dag wel, maar vandaag was het extra warm en knus. Ach, Anne is gewoon een topvrouw en ik mag zeggen dat ik de liefste vrouw ooit heb getroffen en dat ik al 2 jaar mag zeggen dat ze mijn vrouw is. Ik ben daarom ook zo trots dat ik haar achternaam mag dragen.
Om mijn verhaal helemaal af te ronden, sluit ik af met ons lijflied. Uiteraard gezongen door Boudewijn de Groot. Dit keer de live-versie.
Bonne nuit!
Dagafsluiting: Boudewijn de Groot - Avond.
Laatst vernieuwd: 07 Aug 2021 om 23:23
Ik heb inmiddels al honderden blogs geschreven en (bijna) dagelijks komt er weer een nieuwe bij.
Daarom heb ik een handig mini-menu laten maken zodat jullie eenvoudig per categorie mijn blogs kunnen lezen.
Veel plezier!