De 215e Oor voor Omgeving zit weer lekker vol met mooie, leuke, interessante en bijzondere jasjes. Ik ben blij met mijn muziekverzameling, want hierdoor kun je zondag tussen 12.00 en 13.00 uur genieten van de 10 platen die ik je bij Radio Duivenstraat aan je laat horen.
Het begint met een specht die het uurtje goed inluidt. Video Kids met Woodpeckers From Space. Na dit alles ga je een zeer exclusieve remix horen van P:Machinery van Propaganda. Dit staat op de B-kant van de 12 inch waarvan er maar 50 over de hele wereld zijn uitgebracht. Dankzij mijn vondst, nummertje 38, kan ik je dit unieke meesterwerk aan je laten horen. We blijven daarna nog even in de bijzondere jasjes hangen, want Queen komt ook nog even langs met de trein.
Duifje Max weet dat ik U2 erg goed vind. Hij zocht daarom deze keer een 12 inch van deze Ierse band. Het is de Redanka Power Mix van het geweldige Vertigo. Ik ben trots op Max dat hij dit jasje heeft gevonden. Dit is daarom ook de 12 inch van de week.
Het is 1 van de beste tracks van The War Of The Worlds. Jeff Wayne komt inderdaad nog even buurten. Dit keer met The Spirit Of Man, maar dan wel in een geheel andere uitvoering. Ik ga Tom Frederikse & Gaëtan Schurrer Remix voor je draaien. Het is in ieder geval heerlijk voor je muzikale oortjes.
Hondje Breezer hoefde dit keer niet zover te lopen. Hij was 6 april 2024 in de Ziggo Dome Te Amsterdam. Hij kwam daar Jim Kerr en zijn vriendjes tegen en zo kon hij een geweldig mooie live-opname meenemen. Het is New Gold Dream van Simple Minds. Breezer zag hoe blij ik hier mee ben en gaat daarom vast wel naast me zitten als ik dit aan jou laat horen.
David Bowie komt ook even langs op deze zondagmiddag. Uiteraard wel met iets bijzonders. Het is officieel uitgebracht op 11 juli 1969, maar ik ga een limited edition draaien van het beroemde Space Oddity en het is de Virgin Magnetic Material Remix.
De plaat die ik dan ga draaien komt uit 1983. Duran Duran heeft het al eens gecoverd, maar deze keer ga ik het origineel draaien, maar dan wel de officiële 12 inch. Het is Gramdmaster Flash & Melle Mel met White Lines. Een echte discoklassieker.
Zaho de Sagazan gaat La symphonie des éclairs uit 2023 voor je zingen. Ik heb haar ontdekt via het concert wat Jean-Michel Jarre op 14 juli 2024 gaf in Francofolies de La Rochelle. Zij zong tijdens dit concert een prachtig nummer, waardoor ik meteen muziek van haar ging op zoeken. Teddy Swims heeft de eer om deze aflevering af te sluiten met zijn Flame. Een heerlijke plaat om het lekker de hele dag in je hoofd te laten hangen.
Het is echt de moeite waard om dit allemaal mee te maken. Leg je oor bij je radio in een willekeurige omgeving, dan zorg ik er wel voor dat je in dit uurtje goed kan vermaken.
Het is nu zondagavond. Hondje Breezer is wat moe, daarom komt hij nu met de studioversie van de concertregistratie die hij me bracht, zodat ik het vanmiddag als 6e plaat aan jou kon laten horen. Je hoorde Depeche Mode met In Your Room. Dit dankzij de stoere Breezer.
Laatst vernieuwd: 08 Jun 2025 om 20:55
Ik heb inmiddels al honderden blogs geschreven en (bijna) dagelijks komt er weer een nieuwe bij.
Daarom heb ik een handig mini-menu laten maken zodat jullie eenvoudig per categorie mijn blogs kunnen lezen.
Veel plezier!