Het was een rare dag. Afgelopen woensdag kreeg ik al mijn tweede Pfizer-prikje. Niks mis mee. Dan ben ik over 14 dagen goed beschermd. Alleen gisteren kreeg ik wat last van mijn keel en gisteravond na thuiskomst uit Veenhuizen ben ik meteen maar op bed gekropen, want ik was inmiddels nogal snotterig en begon ik ook wat meer te hoesten.
Door dit alles is mijn hele zaterdag vergooid. Ik zou een interview gaan doen bij RTV Zulthe over de Streekproductenmarkt Nienoord die vandaag werd gehouden, alleen belde ik die af, omdat ik bijna geen stem had op dat moment. Balen, want ik had er enorm veel zin in om de streekmarkt goed op de kaart te zetten.
Verder belde Anne haar afspraak af bij Pearl, want ze had een afspraak gemaakt om naar een nieuwe donkere zonnebril te gaan zoeken. Voor mij mocht ze er naar toe, maar Anne vond het prettiger om thuis te blijven. Wel lief natuurlijk.
Maar toen ik vanmorgen het interview dus afbelde, ben ik weer in bed gekropen en was ik rond 13u30 weer eens wakker. Ik voelde me al een stuk prettiger, en mijn loopneus was te moe om nog verder door te wandelen, want mijn neus gedroeg zich nu weer goed. Alleen is mijn hoesten nog niet over en is mijn stem wat nasaal. Het is maar goed dat ik donderdag en vrijdagmorgen alle tracks al heb ingesproken voor de uitzending van 11 juli, want anders hadden jullie een soort Barry WHite als presentator aangetroffen. ;)
Het gaat dus al wat beter. Leuk zo’n vaccin. Ik ben in 5 jaar niet verkouden geweest en nu na zo’n tweede prikje, ben ik de pisang. Nou ja, gelukkig heb ik een goeie weerstand en voel ik me al een stuk beter dan gisteren.
Ik heb dus aardig wat geslapen. Een lange slaap dus. Vandaar maar mijn dagafsluiting van vandaag.
Bonne nuit!
Dagafsluiting: Simple Minds - Big Sleep.
Laatst vernieuwd: 03 Jul 2021 om 21:51
Ik heb inmiddels al honderden blogs geschreven en (bijna) dagelijks komt er weer een nieuwe bij.
Daarom heb ik een handig mini-menu laten maken zodat jullie eenvoudig per categorie mijn blogs kunnen lezen.
Veel plezier!