Oog voor Omgeving

Cranberry missie

Mijn spieren in mijn benen zijn weer helemaal wakker geworden. Ik moest vandaag wat boodschappen halen bij de DA in het centrum van Leek. Zoals altijd, er lopend naar toe. Een bus pak ik niet zo snel. Ik haalde wat standaard dingetjes die we altijd halen bij deze drogist, maar toch nam ik de verkeerde cranberry’s mee.

 

Dus bedacht ik me niet en liep een kwartiertje later weer naar het centrum en haalde toen wel de juiste cranberry’s op.

 

Het was lekker weer. Gelukkig niet te druk en ik vond het ook wel even lekker om in totaal 7,7km gelopen te hebben. Iets van 13.371 stappen.

 

Voordat ik naar de winkel ging, moest ik eerst de rouwkaart die we naar de familie wilden sturen van onze overleden vriend, laten schrijven door onze buurman. Ik wou het eigenlijk zelf proberen, maar ik durfde het niet aan. Ik dacht dat ik de kaart zou gaan verprutsen doordat ik het niet meer kan zien, en gelukkig heeft de buurman me er erg prettig mee geholpen. Daarvoor nogmaals mijn hartelijke dank.

 

Daarom moest ik ook naar het centrum. Bij de Bruna in Leek heb je een postagentschap en daar kon ik keurig de brief laten frankeren en gelijk op de bus doen. Zo komt het mooi op tijd aan bij de familie.

 

Zo zie je maar dat je af en toe toch wat hulp nodig hebt bij de meest simpele dingetjes. Ach, alles went zal ik maar zeggen.

 

Maar even terugkomend op het begin van mijn verhaal. Ik ben vanmiddag in een kleine twee uur tijd dus twee keer heen en terug gelopen.

 

Dat brengt me tot het volgende Nederlandstalige liedje uit 1973.

 

Bonne nuit!

 

Dagafsluiting: Drs. P - Heen en weer.

Laatst vernieuwd: 04 May 2020 om 22:30

Ik heb inmiddels al honderden blogs geschreven en (bijna) dagelijks komt er weer een nieuwe bij.

Daarom heb ik een handig mini-menu laten maken zodat jullie eenvoudig per categorie mijn blogs kunnen lezen.

Veel plezier!